Allah korumuş! Tam araçlarına binerken mermi...

Olay Akyazı Haydarlar Çakıllık Mahallesinde yaşandı. Edinilen bilgilere göre Yıldızhan ailesi çocukları ile birlikte araçlarına bineceği sırada araçlarından bir ses geldi. Korkuya kapılan aile aracın arka camına baktığında tuzla buz olduğunu gördü. Olayın şaşkınlığını üzerinden aramayan aile babası Emre Yıldızhan aracın arkasında mermiyi gördü. Konuyu anlayan Yıldızhan karakola giderek yaşanan olayı anlattı. Konu ile ilgili olarak aracın başında medyabar'a açıklamalarda bulunan Emre Yıldızhan; ''Eşim ve Çocuklarımla Otomobile binme hazırlığındayken bir ses duydum dikkatli kontrol ettiğimde ise aracımın arka camı kırılmıştı, Taş atıldı zannettim aracın kapısını açıp taş ararken mermi çekirdeği buldum, meğer camı kıran yorgun mermiymiş, Çok şükür Çocuklarım Otomobile henüz binmemişti saniyelerle kurşunun kendilerine isabet etmesinden kurtuldular ,Şükrettim mala gelsin cana geldi cana gelmedi diye, Jandarmaya da şikayette bulundum gelip işlemler yaptılar, Lütfen silah atmayalım sizin sevinciniz birileri ömür boyu üzebilir '' ifadelerini kullandı

Kaynak : https://medyabar.com/haber/11634675/allah-korumus-tam-araclarina-binerken-mermi