BAŞKAN MESUT ÜNER’DEN EN ÖZEL ETKİNLİK

https://www.cumhurhaber.###/images/haberler/baskan-mesut-uner-den-en-ozel-etkinlik.jpg

Başkan Mesut ÜNER göreve geldiği günden bugüne Çatalca, sadece ilçe tarihine geçen hizmetlerle değil, özel gün ve haftalarda gerçekleşen muhteşem etkinliklerle de bu aralar adından fazlasıyla söz ettirmeye devam ediyor. Her yıl 3 Aralık günü kutlanan​
‘’Dünya Engelliler Günü’’​
Çatalca’da çok özel etkinliklerle kutlandı.​

Çatalca’da engelliler günü etkinlikleri, 3 Aralık günü Kayra Özel Eğitim Merkezi, Kaymakamlık Engelliler Merkezi ve Çatalca Belediyesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaret edilerek, güne özel hediyelerin takdim edilmesi ve pasta kesilmesiyle başladı. Sonrasında Çatalca Belediyesi Nazım ÖZBAY Kültür Merkezi fuaye salonunda özel birey çocuklar ve ailelerinin katılımıyla, Başkan Mesut ÜNER’in talimatıyla Çatalca Belediyesi Kültür Etkinlikleri Müdürlüğü tarafından organize edilen eğlence programı gerçekleşti. Eğlence programı oldukça renkli ve eğlenceli geçti. Etkinlik programında kukla gösterileri, palyaçolar ve maskotlar, özel birey çocuklar ve ailelerini unutulmaz neşeli bir o kadarda eğlenceli bir gün yaşattı. Program sonunda özel birey çocuklar ve aileleri Başkan Mesut ÜNER’e teşekkür edip günün anısına kendisiyle fotoğraf çektirirken, Başkan Mesut ÜNER’in özel birey çocuklar ve ailelerinin eğlencelerine ve neşelerine şahit olmasından duyduğu mutluluk gözlerinden okunuyordu.

Keyifli ve eğlenceli geçen etkinlik programları sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan Mesut ÜNER; ‘’Çatalca’mızda sadece ‘’3 Aralık Dünya Engelliler Günü’’ kapsamında değil, özel birey kardeşlerimizin her zaman yanında olduk. Göreve gelir gelmez Çatalca’mızda özel birey kardeşlerimizin ve ailelerine özel eğitim merkezimizi kazandırdık. An itibariyle özel eğitim merkezimizde fizik tedavinden, psikolojik danışmanlığa ve özel eğitim merkezimize ulaşım için özel tahsis ettiğimiz araçlara kadar her türlü imkânı sağladık. Özel eğitim merkezimizin bahçesine özel kardeşlerimize özel engelsiz parkta hazırladık ve hizmetlerine sunduk. Bugünde özel kardeşlerimize çok özel bir etkinlik düzenledik. Özel kardeşlerimin ve ailelerinin neşesine ve eğlencesine şahit olmanın neşesi ve sevinci anlatılmaz yaşanır. Sadece 3 Aralık’ta değil, her gün özel birey kardeşlerimizin ve ailelerinin yüzünden gülüşlerinin eksik olmaması için gece-gündüz demeden çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Hasılı özel birey kardeşlerim ve aileleri Çatalca’mızda asla yalnız yürümeyecek.’’ dedi.

Kaynak : https://www.cumhurhaber.###/baskan-mesut-uner-den-en-ozel-etkinlik/32814/
 
Üst